м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Навіщо розміщувати світлину в резюме ?

від Admin

Світлина в резюме потрібна для того, щоб роботодавець міг уявити, як претендент виглядає “наживо”. Це дозволяє заощадити час один одного.

Ті, хто не фотогенічний, бояться “не сподобатись”, хоча для відмови є ще як мінімум десяток причин, які стосуються досвіду та навичок кандидата.

Оцінюється зміст резюме і відповідність кваліфікації майбутнього працівника вимогам вакансії.

Загалом люди вибирають людей і на 60-80% рішення про прийняття на роботу кандида-та залежить від суб’єктивних оцінок і переваг роботодавця. 

Про світлину для резюме і запрошення на інтерв’ю

Отримати повну уяву про досвід і кваліфікацію кандидата можна зателефонувавши або при листуванні.

Серйозні переговори про працевлаштування розпочинаються тільки з очних інтерв’ю і перш ніж запропонувати трудові відносини з майбутнім працівником роботода-вець має побачити, так би мовити “оригінал”.

Світлина повинна відповідати актуальному вигляду людини, яка прийде на співбесіду, починаючи зі стилю в одязі, закінчуючи зачіскою та кольором обличчя.

Звичайно, Photoshop дозволяє творити дива, але поставте себе на місце роботодавця, якщо він побачить, що реальний кандидат значно відрізняється від світлини в резюме.

Що має бути видно на світлині для резюме?

Розташування в кадрі

Обличчя в анфас, тобто прямо. Не у профіль і не впівоберта. Найкращий варіант – портретна світлина до поясу.

Фотографія, зроблена на документи також підходить, якщо вона актуальна і подобається перш за все вам.

Напрям погляду має бути вперед, а не у бік. Ми несвідомо концентруємо погляд на очах людини, яка на них дивимось, навіть якщо це зображення.

Міміка

Спокійний вираз обличчя. Посмішка викликає прихильність, але важливо не перебільшити, інакше роботодавець не зможе зрозуміти, який у вас вираз обличчя, коли ви не посміхаєтеся.

Одяг

Повинен підкреслювати ваше уміння наслідувати той дрес-код, який типово передбачається для посади, на яку ви претендуєте.

Для бухгалтера рекомендується діловий чи щоденний стиль, в міру офіційний, використовуйте спокійні однотонні кольори в одязі.

У реальності дрес-код не настільки строгий, але краще на світлині дати зрозуміти, що ви знаєте, як повинен виглядати бухгалтер.

Фон

Краще нейтральний, на робочому місці також підходить, якщо в кадрі немає логотипів з вашого попереднього місця роботи.

Сюжетні світлини: в шкіряному кріслі, з ноутбуком, на презентації, за кермом, на природі, потрібно залишити для особистих альбомів, друзів та соціальних мереж.

Образ має бути людини, яка вселяє довіру, спокійного та впевненого професіонала.

Сподіваюсь ці рекомендації допоможуть вам обрати найкращу світлину.

Хочете дізнатись як правильно скласти текст резюме приходьте на консультацію

Оксана Веремей
Рекрутер Менеджмент Консалтинг Груп

 

 

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Навіщо розміщувати світлину в резюме ?

Світлина в резюме потрібна для того, щоб роботодавець міг уявити, як претендент виглядає “наживо”. Це…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати
Переглянути всі