м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

від Admin

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до 1,763 млн: це на 100 тисяч менше, ніж раніше. Але економіка України в 2019 році демонструє позитивну динаміку:

 •       Середня зарплата по країні зросла до 9200 грн;
 •       За 2018 рік, українці, які працюють за кордоном, перевели на батьківщину близько 11,6 млрд доларів. За прогнозами Нацбанку, в цьому році цифра зросте до 12,2 млрд;
 •       Спостерігається зміцнення національної валюти (у порівнянні з курсом долара і євро).

Всі ці фактори вказують на те, що поточний рік – вдалий час для старту власного бізнесу в різних сферах. Сьогодні ми зібрали 6 найприбутковіших напрямків, в яких вигідно розвиватися приватним підприємцям.

Освітні курси, семінари та вебінари

Сучасні фахівці виводять на перший план саморозвиток, вдосконалення кар’єрних та особистісних навичок. Зростаюча конкуренція на ринку праці мотивує займатися власною освітою регулярно: тепер недостатньо отримати лише університетський диплом. Освітні курси допомагають зберігати конкурентоспроможність, тому залишаються стабільно затребуваними.

Запуск власних курсів (особливо, якщо мова про курсах онлайн) вимагає досить помірних інвестицій, тому стане оптимальним рішенням для підприємців-початківців. Згідно зі статистикою, найбільшою популярністю користується навчання по:

 •       Іноземних мовах – англійській, німецькій;
 •       Маркетингу, у тому числі – інтернет-маркетингу;
 •       IT-технологіях, веб-дизайну.

Зверніть увагу: створюючи власний курс навчання, важливо знайти хороших викладачів, надавати актуальні знання та гарантувати клієнтам якісні послуги. Працюйте лише з тими тематиками, в яких орієнтуєтеся особисто.

Інтернет-магазин з затребуваними товарами

Попит на товари в інтернеті стабільно зростає. За даними Evo commerce, обсяг онлайн-торгівлі в нашій країні збільшився на третину з 2017 по 2019 рік. Загальний оборот грошових коштів склав тут більше 65 млрд грн. Прогнози експертів одностайні: така тенденція збережеться в найближчі роки.

Відкриваючи власний інтернет-магазин, приділіть належну увагу вибору товарів для продажу. Скористайтеся сервісом Google trends, щоб відстежити поточний попит у Вашому регіоні. Детальний аналіз ринку допоможе вибрати правильний напрямок для розвитку інтернет-магазину.

Громадське харчування: кафе і ресторани

Перевага бізнесу в ресторанній сфері – це швидка окупність. В середньому, заклад харчування високого рівня (ресторан) окупить себе вже через 2-3 роки після відкриття. Кафе окупають себе ще швидше: за півроку-рік. Попит на послуги ресторанної сфери залишається стабільно великим.

Важливо: більшість закладів харчування закриваються вже через рік після появи. Це пов’язано з недостатніми знаннями у власників, неправильним бізнес-планом, некоректним розподілом бюджету. Вивчіть всі «за» та «проти», орієнтуйтеся на досвід успішних конкурентів.

Збираючись відкрити власний ресторан, важливо ретельно вивчити ринок. В тому числі, смаки потенційних клієнтів. На піку популярності – азіатська кухня (японська, китайська, в’єтнамська). Також не забувайте про тренд на здоровий спосіб життя: мова йде про ресторан з правильним харчуванням, вегетаріанськими стравами. Шукайте власну унікальну концепцію, яка виділить Вас серед конкурентів.

Клінінг-сервіси

Послуги професійних прибиральників для дому та офісу користуються величезною популярністю в наші дні. Клінінгові компанії представлені на українському ринку досить вузько, тому ніша залишається вільною і досить прибутковою. Попит на клінінг перевищує пропозицію.

Потенційні користувачі послуг клінінг-сервісів:

 •       Власники приватних квартир, будинків;
 •       Власники офісів, промислових підприємств;
 •       Кафе та ресторани, розважальні заклади.

Важливе переваги бізнесу в сфері клінінгу – це стабільний попит на послуги. Оскільки прибирання потрібне завжди і всім, на Вашу справу не сильно вплинуть чергові валютні коливання.

IT-компанія

Сфера IT-технологій є однією з найприбутковіших та найбільш успішних в Україні. Про це свідчать конкретні цифри:

 •       3 млрд доларів – саме стільки склав експорт IT-послуг за 2018 рік;
 •       2 місце по зовнішній торгівлі – у сфери ІТ;
 •       10-20% – стабільне щорічне зростання українського айті-сектору, незалежно від стану державної економіки.

Більшість компаній працюють на аутсорсингу, приймаючи замовлення від іноземних замовників. Щоб бізнес в IT-сфері був прибутковим, рекомендуємо працювати в певній ніші, чітко окресливши її для себе до початку запуску проекту. Популярні напрямки:

 •       Створення сайтів на WordPress. Клієнти – з сегменту малого бізнесу;
 •       Розробка інтернет-магазинів, корпоративних сайтів з унікальним дизайном («під ключ»);
 •       Бекенд-розробка.

Важливо: приділіть належну увагу найму кваліфікованих фахівців. Багаторівневі співбесіди та подальший контроль над якістю роботи – запорука успіху.

Аграрна сфера, сільське господарство

Зважаючи на особливості кліматичної зони України, сфера сільського господарства багато десятиліть входить в 3-ку найбільш прибуткових. Аграрна сфера – №1 за кількістю валютних надходжень в країну за поточний 2019 рік. У всьому світі існує стабільний попит на сільськогосподарську продукцію з України.

Рекомендуємо звернути увагу на такі аграрні ніші, як рослинництво, вирощування ягід і фруктів, тваринництво. Орієнтуйтеся на європейський та азіатський ринок.

Бізнес 2019: підіб’ємо підсумок

Старт власного бізнесу – завдання, яке вимагає точного та багаторівневого підходу. На запуск своєї справи часом йдуть роки. Але почніть з правильної ідеї: вона допоможе успішно втілити в реальність бізнес-проект, а також принесе прибуток.

Щоб отримати консультацію щодо відкриття бізнесу, ви можете звернутись до спеціалістів Менеджмент Консалтинг Груп.

Бажаємо успіхів!

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі