м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

НБУ запропонував нову відомість на виплату зарплати

від Admin

Нацбанк взявся за оптимізацію порядку виплати заробітної плати працівникам. Причиною стало запровадження міжнародного номера банківського рахунку за стандартом IBAN.

Основне, що зміниться – це те, що робітник матиме змогу відкривати рахунок для виплати у довільному банку, який він самостійно собі обере. Тепер цим не займатимуться роботодавці. Кожен працівник зможе співпрацювати з банком, що є найвигіднішим та найкращим на його думку. 

Відомість про нарахування зарплати включатиме лише номер рахунку працівника за міжнародним стандартом IBAN. Ці зміни затвердили у постанові НБУ “Про внесення змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті”.

Інші причини запровадження такої зміни:

  • Можливість самостійно обирати банк передбачена законодавством, проте, до сьогодні вона не використовувалась.
  • Коли не буде конкретного переліку банків, які співпрацюють з різними компаніями та державними структурами – збільшиться рівень конкуренції серед банківських установ і це допоможе покращити рівень обслуговування кожного клієнта. Банки боротимуться за кожну особу і надаватимуть їй широкий спектр послуг.

Наразі, проєкт підлягає громадському обговоренню. Пропозиції та скарги приймаються до 10 березня 2020 року на електронну адресу Нацбанку України. 

Якщо вам необхідна допомога по веденню бізнесу, консалтингові, бухгалтерські, юридичні послуги чи ведення кадрового обліку – звертайтесь! Фахівці нашої компанії зможуть вам допомогти.

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі