м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Правила заповнення декларації про доходи для ФОПів

від Admin

Фізичні особи-підприємці повинні подавати звітність про доходи за місцем своєї податкової адреси. Декларація враховує доходи, які надійшли протягом календарного року. Ті ФОПи, які перейшли зі спрощеної системи оподаткування – мають подати звітність за той квартал, коли відбувся перехід.

Загалом термін подання декларації про доходи складає 40 днів за останнім днем звітного року.

Зміни

Підприємці зобов’язані подавати інформацію не лише про офіційні доходи, а й про фінансові надходження з інших джерел. Як наприклад, кошти, що заробили за кордоном або отримали за оренду власної нерухомості. У податковій декларації потрібно зазначати доходи станом на дату заповнення звітності.

(Читайте також: бухгалтерський аутсорсинг)

Що потрібно вказувати у декларації

  • Всю інформацію про рухоме та нерухоме майно підприємця: будинки, квартири, земельні ділянки, дачі, гаражі, автомобілі, водний транспорт, повітряний транспорт, малі транспортні засоби та інше. Кожне майно має свій номер, який потрібно вказати у декларуванні.
  • Обов’язково вказувати всі дані про нерухоме та рухоме майно. У випадку з квартирою\гаражем – локацію, адресу, рік набуття, загальну площу, частку в нерухомості, інформацію про оренду, лізинг, кредитування та інше.  У випадку з транспортними засобами – марка, модель, рік випуску, рік придбання, додаткова інформація (кредитування і тд).

Якщо інформація буде надана не в повному обсязі або під час декларування підприємець приховуватиме якісь факти – йому загрожує штраф або суд.

Якщо вам необхідна допомога у відкритті бізнесу, консалтингові, послуги бухгалтера, юридичні послуги для бізнесу чи ведення кадрового обліку – звертайтесь! Фахівці нашої компанії зможуть вам допомогти.

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі