м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Реєстрація ФОП (Підприємця)

 Реєстрація ФОП “під ключ”

Юоридична та бухгалтерська консультація з відкриття ФОП

 Державна реєстрація підприємця

Ведення бухгалтерії та кадрового обліку ФОП

В інтернеті є безліч статей та рекомендацій, як самостійно зареєструвати ФОП.

Можна ризикнути і спробувати зареєструватись самостійно.

Для того, щоб “грамотно стартанути” просто зареєструвати фізичну особу підприємця буде не достатньо.

Кожен бізнес не шаблонний і потребує окремої уваги до деталей.

На першому етапі важливо підібрати види діяльності (Кведи), які будуть відповідати вашому бізнесу, визначитись із системою оподаткування, налагодити роботу с бізнес-партнерами та контрагентами.

Маючи необхідний досвід та відповідні знання, ми допоможемо розібратись в усіх тонкощах, яких потребує реєстрація підприємця.

Зазвичай після реєстрації ФОП, надаємо послуги ведення бухгалтерського обліку для ФОП і підписуємо відповідний договір.

Якщо Ви плануєте найманих працівників – допомагаємо із кадровим супроводом.

З 2005 року наша компанія допомагає з реєстрацією фізичних осіб-підприємців

За цей час зареєстровано 2 000+ ФОП

Не зволікайте, телефонуйте або пишіть

Ми домовимось про зустріч та обговоримо питання Вашого бізнесу!

Реєстрація фізичної особи – підприємця у Львові

реєстрація ФОП

Строк – 3 дні (ЄДР, єдиний податок)

Вартість реєстрації ФОП у Львові – 1 500 грн

Замовити

У вартість реєстрації ФОП входить

Юридичні консультації, підбір видів діяльності

Державна реєстрація ФОП

Одержання виписки з Єдиного державного реєстру

Одержання витягу про реєстрацію платника єдиного податку

При потребі (оплачується окремо):

 • Витяг з ЄДР
 • виготовлення печатки
 • супровід при відкриті рахунку у банку

Спеціалісти, які вам допоможуть

Телефонуйте 067-290-69-88

Пишіть info@mcg-lv.com або Viber, Telegram 050-317-60-01  

Зустрітись

Михайло Гуменчик

керівник юридичного відділу

Тетяна Тихонська

керівник підрозділу (ведення ФОП)

Юлія Гусманова

інспектор з кадрів

Реєстрація ФОП у Львові

Реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП) – може стати легким стартом для відкриття власної справи.

Зареєструвати фізичну особу-підприємця можуть особи, які досягли 16 років і мають постійне місце проживання.

Законодавство України визначає підприємницьку діяльність, як ініціативну, самостійну, систематичну господарську діяльність на власний страх і ризик, метою якої є отримання прибутку. І вже з цього визначення, стає очевидним, що зобов’язання, які виникають в процесі державної реєстрації, повністю лягають на плечі майбутнього приватного підприємця (ПП). Спробуємо детальніше розібратись, як зареєструвати ФОП у Львові, яка вартість реєстраціі ФОП, які документи Вам знадобляться і на що звернути особливу увагу.

Як відкрити ФОП?

Ви визначились з улюбленою справою, якою плануєте займатись, отже настав час для державної реєстрації ФОП.

Державна реєстрація фізичної особи-підприємця здійснюється за місцем прописки (реєстрації).

Сьогодні законодавством передбачено одразу декілька варіантів реєстрації ФОП – через державного реєстратора (подаються документи через ЦНАП- центр надання адміністративних послуг) та самостійно на сайті Міністерства юстиції. У кожного з цих варіантів є свої переваги та недоліки, тож пропонуємо вашій увазі покрокову інструкцію для кожного з способів.

 1. Реєстрація ФОП через державного реєстратора:
  • Обираємо КВЕДи. Всі види підприємницької діяльності структуровані та класифіковані, тож перед реєстрацією, вам обов’язково потрібно ознайомитись з цією класифікацією на офіційному сайті та обрати ті, які найточніше підходять для вашої діяльності;
  • Заповнення заяви. Реєстраційна заява, куди ви власноруч вносите власні персональні дані подається державному реєстратору, в Центр надання адміністративних послуг (для м. Львів) або нотаріусу. Варто пам’ятати, попри те, що державна реєстрація підприємця безкоштовна, коли ви звернетесь в приватну нотаріальну контору, Вам все ж таки доведеться сплатити за послуги нотаріуса;
  • Подання документів. Заяву на реєстрацію, копію паспорта та ІПН, ви подаєте державному реєстратору, і, якщо всі документи заповнено правильно, вже наступного дня Ви зможете отримати Виписку, яка підтверджуватиме державну реєстрацію Вас як ФОП та взяття на облік в Пенсійному фонді, Державній податковій інспекції та органах статистики.
 2. Як зареєструвати ФОП онлайн:
  • Отримання електронного цифрового підпису. Ви можете отримати ЕЦП в найближчому центрі сертифікації ключів або оформити його онлайн на веб-порталі Приватбанку;
  • Обираємо КВЕДи. Цей етап обов’язковим для усіх способів реєстрації ФОП;
  • Реєстрація на сайті Міністерства Юстиції. Реєструєтесь онлайн та заповняєте заяву, які потрібно підписати за допомогою ЕЦП та надіслати. Розгляд заяви займає до 24 годин, і якщо все гаразд, інформація про реєстрацію Вас як ФОП з’явиться на сайті, а виписку з ЄДР Ви зможете отримати в обраний спосіб.

Порядок реєстрації ФОП у Львові:

Для реєстрації ФОП достатньо дійсного внутрішнього українського паспорта та індивідуального податкового номера. Копії цих документів разом з заповненою заявою ви подаєте державному реєстратору або завантажуєте на сайт Мін’юсту.

Державна реєстрація приватного підприємця в Україні – безкоштовна. Ви сплачуватимете лише за послуги нотаріуса – якщо вирішите скористатись його послугами для відкриття ФОП, та за користування носієм ЕЦП (в разі виникнення такої потреби) – при реєстрації онлайн.

Вибір системи оподаткування

Як зареєструвати приватного підприємця ми розібрались, тепер потрібно визначитись з системою оподаткування. Законодавством України передбачено два варіанти: загальна та спрощена система. Зупинимось детальніше на кожній із них.

ФОП на загальній системі, не так строго обмежений КВЕДами: в заяві на оформлення фоп достатньо зазначити декілька, займатись іншими видами діяльності не заборонено.

 1. Загальна система оподаткування:
  • Обсяг сплачуваних податків залежить від одержаного прибутку;
  • Немає ніяких обмежень на кількість найманих працівників;
  • Ширший перелік дозволених видів діяльності на відміну від «спрощенців»;
  • Обов’язкова наявність касового апарату.
 2. Спрощена система оподаткування для ФОП. Часто називають єдиним податком, хоча фактично «спрощенцям» доведеться сплачувати не менше трьох різноманітних платежів. Законодавством передбачено три групи ФОП:
  • 1 (перша) група лише роздрібна торгівля та/або надання побутових послуг громадянам, не залучають найманих працівників, річний дохід не повинен перевищувати 1 млн. гривень;
  • 2 (друга) група надають побутові послуги громадянам, платникам єдиного податку, виробництво та реалізація товарів, ресторанна справа, в такого ФОП має бути не більше 10 найманих працівників, річний дохід від діяльності не може перевищувати 5 млн. гривень;
  • 3 (третя) група може вести всі види діяльності окрім заборонених (для платників єдиного податку), не обмежена кількість працівників, річний дохід не має перевищувати 7 млн. гривень на рік.

Які нюанси варто врахувати при реєстрації фізичної особи підприємця?

При реєстрації ФОП в ДПІ, Вам знадобляться не тільки виписказ ЄДР, копії паспорта та ІПН, та заява про спрощену систему оподаткування, але й Книга обліку доходів. Щоб не витрачати часу даремно, придбайте та заповніть її заздалегідь. Також, перед візитом в податкову, оберіть банк та відкрийте там поточний рахунок, який будете використовувати в процесі здійснення підприємницької діяльності.

Варто пам’ятати, якщо Ви одразу після державної реєстрації фізичної особи підприємця не подали заяву про обрання спрощеної системи, до вас автоматично буде застосована загальна система оподаткування і перейти на спрощену можна буде лише з наступного кварталу. Фактично є 10 календарних днів від дати державної реєстрації ФОП до дати подання заяви на спрощену систему оподаткування.

Сподіваємось, наші поради як зареєструвати ФОП стануть в нагоді та вже найближчим часом, Ви зможете займатись улюбленою справою!

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі