м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88

Реєстрація ТОВ

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю у Львові

Вартість –  від 3 800 грн.

Строки одержання документів:

– Виписка, витяг з ЄДР, печатка – 3 робочих дні;

– Витяг про реєстрацію платника єдиного податку / ПДВ

7-10 робочих днів

Замовити

У вартість послуг входить

Юридичні консультації, перевірка найменування в ЄДР, підбір видів діяльності

Розробка статуту, рішення або протоколу, наказів

Переклад документів (при іноземних засновниках)

Супровід при нотаріальному засвідченні підписів на статуті, рішенні або протоколі.

Супровід перекладача (при іноземних засновниках)

Заповнення та подання усіх необхідних документів для державної реєстрації;

Одержання виписки, витягу з Єдиного державного реєстру, печатки;

Подання повідомлення в ДПІ про реєстрацію найманого працівника (директора)

При потребі:

 • одержання реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 • супровід при відкриті інвестиційного рахунку іноземного засновника компанії, а також поточного рахунку для формування статутного капіталу у банку.

Реєстрація ТОВ у Львові під ключ

Якщо Ви вирішили займатись підприємницькою діяльністю або вже її ведете у формі фізичної особи-підприємця і за проведеними розрахунками недостатньо можливостей фізичної особи-підприємця, Вам необхідно обрати найоптимальнішу організаційно-правову форму – товариство з обмеженою відповідальністю.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – це суб’єкт підприємницької діяльності, статутний капітал якого поділений на частки, розмір яких встановлюється установчими документами. Учасники ТОВ несуть відповідальність за зобов’язаннями товариства виключно в межах своїх часток.

Державна реєстрація товариства з обмеженою у Львові відповідальністю один з найкомфортніших та найпростіших варіантів реєстрації бізнесу, проте існують і свої нюанси, на які варто звернути увагу.

Як зареєструвати ТОВ у Львові?

Порядок державної реєстрації ТОВ дещо складніший за реєстрацію ФОПа, проте якщо здійснювати її поетапно, цілком можливо впоратись самостійно. Пропонуємо Вам детальну інструкцію, з якою процедура створення ТОВ стане більш зрозумілою:

 1. Вибір назви для реєстрації ТОВ. Здавалось би, тут все просто, проте Ваше товариство з обмеженою відповідальністю не зареєструють, якщо компанія з такою назвою вже існує. Перевірити чи вільне ім’я можна в Єдиному реєстрі підприємств, установ та організацій України, який можна знайти в інтернеті;
 2. До того, як зареєструвати ТОВ, потрібно визначитись з місцем його реєстрації. Місцезнаходженням товариства з обмеженою відповідальністю вважається фактичне місце ведення його діяльності або знаходження його керівного органу. Проте на всі компанії мають можливість одразу придбати власне приміщення чи заключити договір довгострокової оренди, щоб зареєструватись за його адресою. В нагоді стає послуга оренди юридичної адреси або реєстрація ТОВ за адресою власного проживання;
 3. Вибір видів діяльності (КВЕДів). Для реєстрації ТОВ Вам необхідно обрати та прописати в статуті види діяльності, чим планує займатись підприємство;
 4. Визначення засновників та розміру статутного капіталу. Статутний капітал може формуватись не лише грошовими коштами, але й рухомим та нерухомим майном. Найчастіше, саме грошові кошти обирають засновники для формування статутного капіталу, адже вони не підлягають оподаткуванню.
 5. Вибір систем оподаткування. Швидше за все, Ви вже визначились, яку систему оподаткування обрати, відповідно до потреб бізнесу. Але Ви завжди можете звернутись для консультації до консалтингової компанії.

Який перелік документів потрібен для створення юридичної особи?

Документи для реєстрації ТОВ в ЄДР (Єдиний державний реєстр):

 • Копії паспорта та ідентифікаційного коду директора та засновника;
 • Заповнений бланк заяви на реєстрацію;
 • Рішення чи протокол про створення ТОВ;
 • Статут новоствореного товариства;
 • Наказ про призначення директора;
 • Документ, що свідчить про внесення реєстраційного внеску.

Варто пам’ятати, що вимоги щодо оформлення та змісту документів для реєстрації юридичної особи можуть відрізнятись не тільки в залежності від регіону, а й від державного реєстратора. Наші рекомендації ґрунтуються на вимогах до документів для створення ТОВ у місті Львів, в інших регіонах їх потрібно додатково уточняти.

Процедура реєстрації ТОВ під ключ

Протягом двох робочих днів з моменту отримання документів, якщо вони коректно заповнені і немає причин для відмови, державний реєстратор повинен здійснити реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю та видати представнику установчі документи з відповідною відміткою та їх опис.

В день реєстрації, державний реєстратор зобов’язаний передати інформацію в органи статистику, Пенсійний фонд та Фіскальну службу України.

Переваги та особливості товариства з обмеженою відповідальністю.

До безумовних переваг вибору ТОВ, як організаційно-правової форми ведення підприємницької діяльності належать:

 • Можливість здійснення майже всіх видів підприємницької діяльності, крім обмежень визначених законодавчо;
 • Перебування на спрощеній системі оподаткування;
 • Участь іноземних засновників та іноземного капіталу;
 • Мінімізація фінансових ризиків для учасників, що несуть відповідальність тільки в межах свої часток в статутному капіталі;
 • Відсутність обмежень максимального розміру для статутного капіталу;
 • Спрощена реєстрація ТОВ порівняно з іншими юридичними особами, наприклад, акціонерним товариством.