м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Розробка договорів

Партнерський договір

Корпоративний договір

Договір поставки

Договір оренди майна

Договір оренди приміщення

Договір підряду

Договір про надання послуг

Договір перевезення вантажу

Договір позики

Агентський договір

Трудовий договір з працівником

Зовнішньоекономічний контракт (договір)

Договір про надання ІТ-послуг

Ведення договорів (акти, розірвання укладення нових, ТЗ, інвойси)

Спеціалісти, які вам допоможуть

Телефонуйте 067-290-69-88

Пишіть info@mcg-lv.com або Viber, Telegram 050-317-60-01  

Зустрітись

Михайло Гуменчик

керівник юридичного відділу

Розробка договорів

Господарський договір – є основою правових відносин між юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, відповідає побажанням сторін, а також всім вимогам чинного законодавства. Така послуга, як розробка договорів, є одним з напрямків діяльності Менеджмент Консалтинг Груп. Нашим клієнтам ми пропонуємо професійну допомогу в розробці договорів.

Якщо вам потрібна експертиза договорів, також пропонуємо звертатися до наших юристів. Маючи відповідну кваліфікацію, багаторічний досвід, необхідні технічні ресурси, юристи нашої компанії виконують аналіз договорів, інших правових документів різноманітної складності, які регулюють встановлення, зміну чи припинення прав і обов’язків сторін.

Професійні послуги з розробки договорів 

Будь-яке слово у договорі може мати вирішальне значення, і цю особливість необхідно враховувати, як при створенні, так і при підписанні договорів та інших документів. Перед тим, як поставити свій підпис, кожному клієнту ми рекомендуємо попередньо провести аналіз договорів, щоб в майбутньому уникнути фінансових втрат, небажаних ускладнень в господарській діяльності, тощо.

Для того, щоб договір максимально відповідав вашим інтересам і чинним нормам законодавства, ми пропонуємо замовляти його розробку у нас. Організація роботи з договорами в нашій компанії базується на професійному досвіді, а супутні юридичні послуги можуть включати:

  •       створення оптимального проекту договору

  •       узгодження умов договору з контрагентами

  •       супровід процесу підписання документів

  •       контроль за виконанням умов договору.

Якщо розробку і підписання договору ви довірили юристам Менеджмент Консалтинг Груп, можете бути впевненими в отриманні професійного сервісу. Ми гарантуємо:

  •       укладення договору з урахуванням всіх ваших інтересів;

  •       відсутність порушень чинного законодавства;

  •       відсутність “юридичних несподіванок”;

  •       доступну вартість юридичних послуг.

Як замовити розробку договору?

Замовити розробку договору в Менеджмент Консалтинг Груп ви можете у зручний час і спосіб – через сайт або по телефону. Якщо ви плануєте підписання договору, важливого для вашого підприємства або підприємця, то вже сьогодні можете домовитися про проведення попереднього аналізу договору або іншого правового документа. Телефонуйте, щоб отримати консультацію та узгодити умови надання юридичних послуг.

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі