замовлення

Ім’я
Контактний телефон або пошта
Вкажіть додаткову інформацію
Місце проведення
День і час консультації
Дата:
Час:
Додатковий перелік питань до обговорення

Бухгалтерські послуги

Від започаткування вашого бізнесу до його припинення, незалежно від виду діяльності та організаційної форми, вас супроводжуватиме необхідність ведення бухгалтерського обліку. І, оскільки, на законодавчому рівні не закріплено жодних обмежень, щодо суб’єктів надання таких послуг, все більшої популярності в Україні набуває бухгалтерський аутсорсинг. Зупинимось детальніше на його перевагах та послугах, які надаються в межах такого обслуговування.

Ведення бухгалтерського обліку

Аутсорсингове ведення бухгалтерського обліку, здобуває все більшу популярність, завдяки своїм очевидним перевагам, зокрема можливості зекономити. Звертаючись до незалежної компанії, у вас відпадає потреба в організації робочого місця для штатного бухгалтера, зменшуються витрати на його заробітню плату, підвищення кваліфікації, передплату періодики та спеціалізованих видань. Окрім цього, якщо ви вирішите оформити договір з бухгалтерською компанією, ви завжди зможете обрати не лише ведення бухгалтерського обліку в повному обсязі, а й замовити супровід окремих операцій чи разове надання певних послуг, як наприклад бухгалтерський аудит на підприємстві, підготовка документації для участі в тендері чи отриманні кредиту.

Консалтингова компанія «Менеджемент консалтинг груп» з 2003 року надає аутсорсингові бухгалтерські послуги у Львові. Високу якість нашої роботи, вже оцінили сотні задоволених клієнтів - як фізичних осіб, так і великих компаній. Пунктуальність виконання поставлених задач, конфіденційність, індивідуальний підхід та доступні ціни - це те що, що відрізняє нас серед інших подібних компаній.

Послуги, що входять у ведення бухгалтерського обліку:

Ціни на бухгалтерські послуги у Львові.

Вартість ведення бухгалтерського обліку у Львові, залежить від багатьох факторів. Для юридичних осіб ціни залежать від системи оподаткування, надання послуг з нарахування заробітної плати та ведення операцій з валютою, для фізичних осіб підприємців - від кількості операцій та необхідності сплати ПДВ.

Обираючи для свого бізнесу аутсорсингове ведення бухгалтерського обліку - ви не лише суттєво економите, сплачуючи лише за ті бухгалтерські послуги, які вам були фактично надані, та не витрачаючись за утримання штатної одиниці, але й отримуєте чітко організований структурований та комфортний бухгалтерський та податковий облік.