Юридичний аутсорсинг

 • 1 варіант: виконанні разової роботи
  • Порядок надання послуг: укладається договір про надання юридичних послуг строком на 1 рік. Формування та надання юридичних послуг здійснюється на підставі разових замовлень клієнта.
  • Вартість послуг: договірна.

 • 2 варіант: на постійній основі
  • Порядок надання послуг: договір про надання юридичних послуг укладається на 1 рік. Надання юридичних послуг здійснюється на підставі визначеного і затвердженого з клієнтом переліку та сплачується фіксована оплата кожного календарного місяця.
  • Вартість послуг: договірна.

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

01
ball

Юридичне обслуговування (разова робота)

- Укладається договір на 1 рік

- Юридичні послуги надаються разово по замовленню Клієнта

 • Вартість

  Договірна
02
ball

Юридичне обслуговування (на постійній основі)

- Укладається договір на 1 рік

- Юридичні послуги надаються на підставі затвердженого переліку і сплачується фіксована сума кожного календарного місяця

 • Вартість

  від 8000

замовлення

Виберіть пакетну пропозицію
Ім’я
Контактний телефон або пошта
Вкажіть додаткову інформацію
Місце проведення
День і час консультації
Дата:
Час:
Додатковий перелік питань до обговорення

Юридичний аутсорсинг

Послуга юридичного аутсорсингу стає все більш популярною та затребуваною в Україні. Як фізичні особи підприємці, так і великі компанії, все частіше обирають обслуговування в незалежної команди професіоналів, замість прийняття в штат власного юрисконсульта. В чому ж причини такої популярності, послуги юридичного аутсорсингу і чим такий супровід привабливіший для малого та великого бізнесу? Зупинимось детальніше на його перевагах:

Кому буде корисна послуга юридичного аутсорсингу?

Це може бути приватний підприємець, власник бізнесу чи керівник підприємства, якому одноразово або на постійній основі знадобилось укласти договір, або отримати консультації юридичного характеру. Зазвичай, юридичний аутсорсинг коштує значно дешевше, за утримання юриста в штаті та є значно ефективнішим, особливо у випадках виникнення складних ситуацій.

Якщо у Вас виникла потреба в юридичному аутсорсингу в місті Львів, компанія Менеджмент консалтинг груп, надасть Вам усі необхідні консультації, допоможе з підготовкою договорів та нормативно-правової бази Вашого підприємства та надасть іншу допомогу юридичного характеру.

Наша команда працює на ринку юридичного аутсорсингу з 2005 року. В нашому активі сотні успішних проектів і ми завжди готові надати Вам якісний правовий супровід з питань будь якої складності.