м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Скільки потрібно зберігати звіти ЄСВ

від Admin

Питання “Скільки потрібно зберігати звіти ЄСВ (єдиного соціального внеску)?” є актуальним для кожного власника підприємства, а також для посадової особи, яка уповноважена здійснювати керівництво підприємством. На них покладена відповідальність організації правильного збереження первинних документів, проведення господарських операцій та зберігання регістрів фінансової звітності відповідно до статті 8-го Закону України про бухгалтерський облік. Перераховану первинну документацію потрібно зберігати від 3-х (як мінімум) до 5-и років.

Термін зберігання відомостей про застраховану особу, яка може розраховувати на державне соціальне страхування, складає 75 років. Такі норми застосовуються для документів, поданих в електронному вигляді, оскільки було прийнято рішення, що звітність у електронному вигляді повинна зберігатися стільки ж часу, що й у паперовому.

Перелік усіх документів, що створюються протягом роботи державних установ та приватних підприємств, та інформація про їх зберігання затверджена наказом Міністерства Юстиції України від 12.04.2012 року.

Якщо вам необхідна допомога у відкритті бізнесу, консалтингові, послуги бухгалтера, юридичні послуги для бізнесу чи ведення кадрового обліку – звертайтесь! Фахівці нашої компанії зможуть вам допомогти.

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі