м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Створюємо бізнес з нуля: пам’ятка початківцям

від Admin

Малий відсоток стартапів стає успішними, адже далеко не усім новим компаніям вдається здобути добре ім’я на ринку та впоратися з викликами сучасного бізнес-середовища. Проте така статистика – не привід відмовлятися від задуму стати підприємцем. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити бізнес у 2019 році, не витрачаючи дарма час та кошти. 

В пріоритеті – вдала ідея

Конкретні дії починаються з бізнес-ідеї. Не достатньо просто придумати вдале, на Вашу думку, рішення. Ретельно проаналізуйте ринок, вивчіть вільні та затребувані ніші. Широкий спектр онлайн-інструментів для дослідження бізнесового середовища стане в нагоді.

Нас цікавить, насамперед, наявний попит на Вашу бізнес-ідею, цільова аудиторія та наскільки вигідною є та чи інша ідея в грошовому еквіваленті. Окрім того, не варто братися за ідеї, в яких Ви першопочатково зовсім не розбираєтесь. 

Пам’ятайте: не існує проектів, які з самого початку були б на 100% прибутковими та виграшними для підприємця. Старт будь-якого бізнесу – це завжди ризик. Тому змініть рожеві окуляри та приготуйтесь до наполегливої праці, яка може принести свої плоди (а саме – прибуток), навіть не в перший рік.

Аналізуємо конкурентів

Бізнес – це завжди змагання за цільову аудиторію. Тому одне з найважливіших завдань – це детальний аналіз наявних конкурентів, а також їхньої стратегії розвитку. Це завдання можна довірити спеціалістам. Якщо ж хочете заощадити – аналізуйте самостійно, адже для цього існує безліч методик. 

Зверніть увагу: ефективний спосіб оцінки проекту та прорахунку ризиків – це SWOT-аналіз. Суть методики полягає у визначенні сильних та слабких сторін бізнесу, а також його подальших можливостей. 

Переходимо до створення бізнес-плану

Бізнес-ідея не може просто існувати в уяві: тут необхідне конкретне та детальне планування. Обґрунтувати доцільність проекту та викласти необхідні розрахунки можна у вигляді бізнес-плану. Багато досвідчених підприємців вважають створення бізнес-плану одним з найважливіших кроків на шляху до запуску власного бізнесу. 

Інформація, яку необхідно зібрати створення для бізнес-плану:

  • Закупівельні ціни на обладнання та товари;
  • Прайс на аренду офісу та/або торгової точки;
  • Орієнтовні витрати на логістику;
  • Середній рівень зарплат в Вашому сегменті.

Окрім того, самостійно чи з допомогою спеціалістів, Вам необхідно спрогнозувати найважливіші фінансові потоки на етапі запуску бізнес-ідеї. 

Детальний бізнес план – саме той документ, з яким Ви можете ознайомити своїх партнерів та інвесторів. Це – реальне підґрунтя Вашої ідеї. 

Потрібна допомога у створенні бізнес-плану? Отримайте консультацію по відкриттю бізнесу у нашій компанії.

Реєструємо бізнес та починаємо роботу

Коли бізнес-план готовий та інвестори знайдені, Ви можете офіційно зареєструвати власну компанію. Почніть з оформлення ФОП, а у майбутньому, якщо буде така потреба, можна буде зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. 

Після офіційної реєстрації,на Вас чекають безліч організаційних моментів: оренда офісу, закупка товарів, найм працівників та організація роботи. Будьте наполегливими та не очікуйте швидких результатів, а також співпрацюйте лише з професіоналами. Бажаємо успіху!

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Навіщо розміщувати світлину в резюме ?

Світлина в резюме потрібна для того, щоб роботодавець міг уявити, як претендент виглядає “наживо”. Це…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати
Переглянути всі