м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Створюємо бізнес з нуля: пам’ятка початківцям

від Admin

Малий відсоток стартапів стає успішними, адже далеко не усім новим компаніям вдається здобути добре ім’я на ринку та впоратися з викликами сучасного бізнес-середовища. Проте така статистика – не привід відмовлятися від задуму стати підприємцем. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити бізнес у 2019 році, не витрачаючи дарма час та кошти. 

В пріоритеті – вдала ідея

Конкретні дії починаються з бізнес-ідеї. Не достатньо просто придумати вдале, на Вашу думку, рішення. Ретельно проаналізуйте ринок, вивчіть вільні та затребувані ніші. Широкий спектр онлайн-інструментів для дослідження бізнесового середовища стане в нагоді.

Нас цікавить, насамперед, наявний попит на Вашу бізнес-ідею, цільова аудиторія та наскільки вигідною є та чи інша ідея в грошовому еквіваленті. Окрім того, не варто братися за ідеї, в яких Ви першопочатково зовсім не розбираєтесь. 

Пам’ятайте: не існує проектів, які з самого початку були б на 100% прибутковими та виграшними для підприємця. Старт будь-якого бізнесу – це завжди ризик. Тому змініть рожеві окуляри та приготуйтесь до наполегливої праці, яка може принести свої плоди (а саме – прибуток), навіть не в перший рік.

Аналізуємо конкурентів

Бізнес – це завжди змагання за цільову аудиторію. Тому одне з найважливіших завдань – це детальний аналіз наявних конкурентів, а також їхньої стратегії розвитку. Це завдання можна довірити спеціалістам. Якщо ж хочете заощадити – аналізуйте самостійно, адже для цього існує безліч методик. 

Зверніть увагу: ефективний спосіб оцінки проекту та прорахунку ризиків – це SWOT-аналіз. Суть методики полягає у визначенні сильних та слабких сторін бізнесу, а також його подальших можливостей. 

Переходимо до створення бізнес-плану

Бізнес-ідея не може просто існувати в уяві: тут необхідне конкретне та детальне планування. Обґрунтувати доцільність проекту та викласти необхідні розрахунки можна у вигляді бізнес-плану. Багато досвідчених підприємців вважають створення бізнес-плану одним з найважливіших кроків на шляху до запуску власного бізнесу. 

Інформація, яку необхідно зібрати створення для бізнес-плану:

  • Закупівельні ціни на обладнання та товари;
  • Прайс на аренду офісу та/або торгової точки;
  • Орієнтовні витрати на логістику;
  • Середній рівень зарплат в Вашому сегменті.

Окрім того, самостійно чи з допомогою спеціалістів, Вам необхідно спрогнозувати найважливіші фінансові потоки на етапі запуску бізнес-ідеї. 

Детальний бізнес план – саме той документ, з яким Ви можете ознайомити своїх партнерів та інвесторів. Це – реальне підґрунтя Вашої ідеї. 

Потрібна допомога у створенні бізнес-плану? Отримайте консультацію по відкриттю бізнесу у нашій компанії.

Реєструємо бізнес та починаємо роботу

Коли бізнес-план готовий та інвестори знайдені, Ви можете офіційно зареєструвати власну компанію. Почніть з оформлення ФОП, а у майбутньому, якщо буде така потреба, можна буде зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. 

Після офіційної реєстрації,на Вас чекають безліч організаційних моментів: оренда офісу, закупка товарів, найм працівників та організація роботи. Будьте наполегливими та не очікуйте швидких результатів, а також співпрацюйте лише з професіоналами. Бажаємо успіху!

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі