м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Трудовий кодекс нового зразка запрацює з 2020-го

від Admin

За словами Володимира Зеленського, новий Трудовий кодекс буде доопрацьовано та ухвалено до 1 січня 2020 року. Документ суттєво посилить відповідальність за трудові порушення, зокрема – тіньове ведення господарства. 

За дорученням Президента, новий уряд спільно з парламентом працюватиме над новим трудовим законодавством. Трудовий кодекс буде опубліковано в перших числах наступного року. 

Володимир Зеленський зауважив, що серед інших нововведень слід чітко обмежити сфери неформальної діяльності. Разом із тим, посилиться відповідальність за тіньове ведення господарства. Дізнатися більше з цього приводу можна на офіційному сайті Президента України.

Реакція громадськості та профспілок

Ситуація навколо оновлень Трудового кодексу непокоїть профспілкові організації. Зокрема, на засіданні СПО об’єднань профспілок (28.08.2019) було обговорено можливі загрози лібералізації ТК, а також можливість відхилення нового проекту кодексу у зв’язку з його невідповідністю принципам міжнародного права. 

На даний час, сайт Верховної Ради дозволяє ознайомитися з законопроектом №0955 від 29.08.2019. Текст нового проекту, у свою чергу, ще не викладено: доступна лише редакція другого читання. Слідкуватимемо за змінами у цьому питанні. 

(Дізнатись більше: Реєстрація ТОВ)

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі