м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Укладання трудових відносин з найманим працівником у фізичної особи-підприємця: що варто знати?

від Admin

Законодавством України передбачено чіткий алгоритм дій для фізичних осіб-підприємців, які оформляють на роботу нових працівників. Податківці наголошують на необхідності легального прийому та укладанні трудового договору згідно чинних норм.

Обов’язковими етапами офіційного прийому на роботу є наступне:

  • Підписання трудового договору відповідно до встановленого зразка. Трудовий договір підписується двома сторонами, та не реєструється у центрі зайнятості.
  • Оформлення наказу про зарахування працівника на роботу за підписом фізичної особи-підприємця;
  • Подання до місцевого органу ДФС повідомлення про зарахування працівника відповідно до форми, встановленої постановою КМУ №413. Повідомлення подається до початку роботи працівника;
  • Оформлення трудової книжки та внесення відповідного запису до неї.

Зверніть увагу: офіційне працевлаштування – запорука соціальних гарантій, пільг та виплат працівникові у зв’язку з втратою працездатності, допомоги у разі нещасного випадку, виплати заробітної плати, яка є не нижчою мінімального рівня, а також – гарантія щорічної відпустки згідно норм трудового законодавства. 

Для підприємця, офіційний прийом працівників на роботу – це запорука відсутності проблем з податковими органами і штрафів за кожного нелегально працюючого. 

Для детальнішої інформації про оформлення працівників на роботу звертайтесь за консультацією. Наша компанія надає усі можливі бухгалтерські послуги.

Робочі кейси

Навіщо розміщувати світлину в резюме ?

Світлина в резюме потрібна для того, щоб роботодавець міг уявити, як претендент виглядає “наживо”. Це…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні ?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі