м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

Уряд пішов на поступки бізнесу: 7 важливих нововведень

від Admin

Цього місяця, а саме 12 лютого, Уряд прийняв 7 рішень, які можуть позитивно вплинути на розвиток економіки України. Всі вони охоплюють різні сфери діяльності підприємців, тому матимуть масштабний вплив.

Перелік нововведень:

Рішення №1

Не потрібно буде повідомляти податкові органи про зміну керівництва або прийняття нової особи на керівну посаду.

Рішення № 2

Органи державного ринкового нагляду проводитимуть безкоштовні консультації суб’єктам господарювання. Вони тлумачитимуть всі питання, які належать до їхньої компетенції. Уряд вважає, що таке рішення стане у нагоді та позитивно вплине на ведення діяльності, адже зменшиться кількість порушень у введені в обіг нехарчової продукції.

Рішення №3

З’явиться реєстр виробників, що створюють органічну продукцію. Сьогодні тема органіки є однією з найважливіших. Багато виробників маркують свою продукцію позначкою «еко», проте не кожен дотримується екологічності у процесі виробництва. Щоб запобігти брехні, уряд підтримав створення єдиного реєстру, де будуть всі фабрики та підприємства, які мають відповідну сертифікацію, а також органи, що можуть надати цей документ.

Вільно переглядати реєстр зможуть усі громадяни, які зацікавлені даною тематикою.

(Читайте також: закриття ФОП)

Рішення №4

Уряд затвердив рішення про новий технічний регламент мийних засобів. Це означає, що оцінювати відповідність продукції доведеться для одного товару з модельного ряду, а не для кожної одиниці. Це дасть змогу підприємствам зекономити кошти приблизно у 5 разів (8 мільйонів гривень на рік).

Рішення №5

Уряд погодив порядок видачі свідоцтва про уповноваження на здійснення повірки вимірювального обладнання, яке застосовують у метрології. Відтепер подавати документи можна через Єдиний державний портал електронних послуг, який має бути завірений електронним підписом керівника особи, що подає заяву.

Рішення №6

Дані кадастрів, що розміщені на основі Державного земельного кадастру матимуть офіційний статус. Перевірити статус можна за допомогою єдиного інформаційного ресурсу, який є у вільному доступі для всіх громадян.

Рішення №7

У  технічному регулюванні також відбулись зміни. Всі технічні регламенти відповідатимуть угоді про оцінку відповідності та коректності  товарів промислової сфери. Таке рішення прийняв КМУ. Це дасть змогу наблизитися до європейських норм.

Якщо вам необхідна бізнес консультація, послуги бухгалтера або юридичні послуги для ФОП – звертайтесь! Фахівці нашої компанії зможуть вам допомогти.

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі