м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

В Україні з’явилась можливість зареєструвати підприємство за 3 хвилини

від Admin

З квітня поточного року, Мін’юст України та Держагенство з питань електронного урядування повернули можливість онлайн-реєстрації ТОВ та інших за організаційно-правовою формою юридичних осіб. Нова електронна система значно спростить вказану процедуру, скорочуючи часові витрати на неї до 3 хвилин.

Зареєструвати юридичну особу, громадську організацію чи товариство з обмеженою відповідальністю тепер вдасться через «Онлайн кабінет будинку Юстиції». Електронні форми для реєстрації викладено в особистому кабінеті. До електронної заяви можна долучити усі необхідні (визначені законодавством) документи. Обрати систему оподаткування також можливо в режимі онлайн. Про особливості роботи нової системи електронної реєстрації можна дізнатися тут.

Онлайн реєстрація ТОВ та інших за формою юридичних осіб покроково

Для проведення онлайн-процедури необхідно:

  •       Зайти на сайт «Онлайн будинку юстиції» та обрати пункт «Реєстрація бізнесу». Після цього, оберіть необхідний Вам формат – ТОВ чи інша за формою юридична особа.
  •       Надати відповідь на запитання системи (форма заповнюється в форматі питання-відповідь).
  •       Отримавши відповіді підприємця, система автоматично згенерує необхідні документи: заяву про реєстрацію, статут, протокол рішення засновників.
  •       Підприємець (засновник) за допомогою електронно-цифрового підпису підписує електронний пакет документів та завершує процедуру реєстрації.

Вся процедура займе у користувача від 2 до 5 хвилин.

Якщо ж ви вагаєтесь, чи реєструвати компанію без попередньої консультації самостійно, ви можете звернутись до нас і замовити реєстрацію ТОВ.

Як це було раніше?

Система з онлайн-реєстрації юридичних осіб перестала працювати в Україні з 2018 року, після набуття чинності Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»: через те, що редакція модельного статуту перестала узгоджуватися з законом. Навесні цього року систему вирішили повернути, проте з переліченими вище нововведеннями.

Ініціатори онлайн-реєстрації ТОВ наголошують на тому, що впровадження нової системі покликане спростити процедуру реєстрації, економлячи час підприємців, а також уникнути «паперової метушні». 

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Навіщо розміщувати світлину в резюме ?

Світлина в резюме потрібна для того, щоб роботодавець міг уявити, як претендент виглядає “наживо”. Це…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати
Переглянути всі