м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88 Зустрітись

В Україні з’явилась можливість зареєструвати підприємство за 3 хвилини

від Admin

З квітня поточного року, Мін’юст України та Держагенство з питань електронного урядування повернули можливість онлайн-реєстрації ТОВ та інших за організаційно-правовою формою юридичних осіб. Нова електронна система значно спростить вказану процедуру, скорочуючи часові витрати на неї до 3 хвилин.

Зареєструвати юридичну особу, громадську організацію чи товариство з обмеженою відповідальністю тепер вдасться через «Онлайн кабінет будинку Юстиції». Електронні форми для реєстрації викладено в особистому кабінеті. До електронної заяви можна долучити усі необхідні (визначені законодавством) документи. Обрати систему оподаткування також можливо в режимі онлайн. Про особливості роботи нової системи електронної реєстрації можна дізнатися тут.

Онлайн реєстрація ТОВ та інших за формою юридичних осіб покроково

Для проведення онлайн-процедури необхідно:

  •       Зайти на сайт «Онлайн будинку юстиції» та обрати пункт «Реєстрація бізнесу». Після цього, оберіть необхідний Вам формат – ТОВ чи інша за формою юридична особа.
  •       Надати відповідь на запитання системи (форма заповнюється в форматі питання-відповідь).
  •       Отримавши відповіді підприємця, система автоматично згенерує необхідні документи: заяву про реєстрацію, статут, протокол рішення засновників.
  •       Підприємець (засновник) за допомогою електронно-цифрового підпису підписує електронний пакет документів та завершує процедуру реєстрації.

Вся процедура займе у користувача від 2 до 5 хвилин.

Якщо ж ви вагаєтесь, чи реєструвати компанію без попередньої консультації самостійно, ви можете звернутись до нас і замовити реєстрацію ТОВ.

Як це було раніше?

Система з онлайн-реєстрації юридичних осіб перестала працювати в Україні з 2018 року, після набуття чинності Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»: через те, що редакція модельного статуту перестала узгоджуватися з законом. Навесні цього року систему вирішили повернути, проте з переліченими вище нововведеннями.

Ініціатори онлайн-реєстрації ТОВ наголошують на тому, що впровадження нової системі покликане спростити процедуру реєстрації, економлячи час підприємців, а також уникнути «паперової метушні». 

Робочі кейси

Застрахована фінансова відповідальність

Ми несемо відповідальність, передбачену умовами договору. Застрахована фінансова відповідальність на суму 500 000 грн. Повернутись…

Читати

Чи варто віддавати бухгалтерію на аутсорсинг?

Сформувавши власний бухгалтерський відділ, керівники підприємств дуже часто розчаровуються в якості ведення бухгалтерії. Можливі найрізноманітніші…

Читати

Який бізнес найкраще відкрити в Україні?

Власний бізнес вважається оптимальним способом заробітку. За останні роки, число підприємців в країні впало до…

Читати
Переглянути всі