м. Львів, вул. Водогінна 2, офіс 420 Пн-Пт 9.00-18.00 info@mcg-lv.com +38 (050) 317 60 01 +38 (067) 290 69 88

Юридичний аутсорсинг

Юридичні послуги у Львові

Обслуговуємо:
– компанії з українськими та іноземними засновниками;

– фізичних осіб – підприємців;

Ціна – договірна

Замовити

У вартість послуг входить

1 варіант: виконання разової роботи

  • Порядок надання послуг: укладається договір про надання юридичних послуг строком на 1 рік. Формування та надання юридичних послуг здійснюється на підставі разових замовлень клієнта.

2 варіант: на постійній основі

  • Порядок надання юридичних послуг: договір про надання юридичних послуг укладається на 1 рік. Ціна юридичних послуг обговорюється наперед. Надання юридичних послуг здійснюється на підставі визначеного і затвердженого з клієнтом переліку та сплачується фіксована оплата кожного календарного місяця.

Юридичний аутсорсинг

Юридичні послуги стають все більш затребуваними у Львові. Як фізичні особи підприємці, так і великі компанії, все частіше обирають юридичні послуги в незалежної команди професіоналів, замість прийняття в штат власного юрисконсульта. В чому ж причини такої популярності послуги юридичного аутсорсингу і чим такий супровід привабливіший для малого та великого бізнесу? Зупинимось детальніше на його перевагах:

  • Комплексний підхід: навіть найфаховіший юрист, працюючий в штаті компанії, не володіє такою кількістю знань та досвіду, як команда практикуючих фахівців, що постійно надають консультації з різноманітних питань в рамках юридичного аутсорсингу;
  • Конфіденційність: підписуючи договір з консалтинговою чи юридичною компанією, Ви можете бути впевнені в абсолютній конфіденційності інформації, що стосується діяльності вашого бізнесу та Вас особисто;
  • Доступ до ресурсів та інформації: штатні юристи здебільшого обмежені в своїх можливостях, на відмінну від незалежних спеціалістів;
  • Націленість на результат: юрисконсульт, що працює на аутсорсингу, першочергово зацікавлений в досягненні результату для продовження співпраці.

Кому будуть корисні юридичні послуги на аутсорсі?

Це може бути приватний підприємець, власник бізнесу чи керівник підприємства, якому одноразово або на постійній основі знадобилось укласти договір, або отримати консультації юридичного характеру. Зазвичай, ціна на юридичні послуги на аутсорсингу значно менша, ніж при утриманні юриста в штаті, крім того це є значно ефективнішим, особливо у випадках виникнення складних ситуацій.